سوالات متداول

بیشترین سوالات پرسیده شده

هزینه مورد نیاز برای راه اندازی یک کارگاه خدمات مخمل / فانتاکروم و هیدروگرافیک چقدر است ؟

کسانی که بخواهند با بهترین دستگاه ها و بیشترین کیفیت کارگاه خود را راه اندازی کنند با ۱۵ الی ۲۰ میلیون تومان می توانند شروع به کار کنند.

ابعاد دستگاه مخمل پاش و فانتاکروم و هیدروگرافیک به چه اندازه است ؟

دستگاه مخمل پاش بسیار سبک کوچک و قابل حمل بوده و اندازه آن به ابعاد یک اینورتر جوش است.

دستگاه فانتاکروم مقداری ابعاد بزرگتری دارد و به اندازه یک ماشین لباسشویی است.

ولی دستگاه هیدروگرافیک یک وان است که ابعاد آن طبق خواسته مشتری تغییر می کند برای خرید و سفارش ساخت ابعاد دلخواه با ما تماس بگیرید.

فضای مورد نیاز برای کارگاه خدمات مخمل / فانتاکروم و هیدروگرافیک چقدر است ؟

در مکانی به اندازه ۵۰ متر میتوان هر سه دستگاه را راه اندازی کرد.

اجرای آبکاری فانتاکروم روی یک قطعه یک در یک چقدر زمان می برد؟

کروم کردن قطعه ای به این اندازه حدود دو دقیقه زمان می برد ولی برای خشک شدن کامل پرایمر و کوتینگ به یک الی دو روز زمان نیاز دارید.

مقاومت آبکاری فانتاکروم چقدر است ؟

فانتاکروم به خودی خود مقاومتی نداشته و با کشیدن دست پاک می شود ؛ برای مقاومت از کوتینگ استفاده می شود که هر چقدر آن کوتینگ مقاوم باشد کروم هم مقاومت بیشتری دارد.

از چه کوتینگی برای فانتاکروم استفاده کنیم ؟

برای کسانی که می خواهند در هزینه ها صرفه جویی کنند یه آنها کیلر های ۲۱ اتومبیلی ایرانی و لاک های حرارتی پیشنهاد میشود که کیفیت نسبتاْ مناسب و قیمت پایین از مزیت آنها محسوب می شود .

کسانی که کیفیت حرف اول آنهاست و می خواهند با کشیدن اجسام تیز مانند چاقو بر روی محصولشان خط نیفتد کیلر گلازولیت پیشنهاد می شود که در شرکت فلوکان استار موجود می باشد.

فانتاکروم چند رنگ دارد ؟

دستگاه آبکاری فانتاکروم فقط یک رنگ کروم را تشکیل می دهد شما برای رنگ های دیگر میتوانید با استفاده از جوهر کوتینگ را رنگی و روی کروم پاشش دهید که به این صورت کروم شما به رنگ دلخواه در می آید.

کیفیت و مقاومت مخمل به چه چیزی بستگی دارد ؟

کیفیت و مقاومت مخمل به چسبی بستگی دارد که در زیر کار استفاده می کنیم برای مخمل چسب های مختلفی وجود دارد که میتوان متناسب با خواسته و نیاز خود آنرا خریداری کرد به عنوان مثال چسب های ویسکوز برای پارچه هستند که از کیفیت بسیار بالایی برخورداند و در برابر شستشو و آب مقاوم هستند.

کیفیت کدام پودر مخمل بهتر است ؟

پودر مخمل های ترک از جنس پلی آمید هستند و به همین دلیل از کیفیت بسیار زیادی نسبت به پودر های چینی و ایرانی برخوردار هستند .

پودر مخمل های پلی آمید از جنس پلاستیک خرد شده هستند به همین دلیل خود رنگ هستند و آتش نمیگیرند و مانع از حریق می شوند.

پودر های ایرانی و چینی از جنس ویسکوز هستند یعنی از پارچه خرد شده به دست می آیند و در برابر آتش سوزی مقاوم نیستند . از مزیت های آن میتوان به قیمت ارزان ومناسب آن اشاره کرد.

کدام جنس پترن هیدروگرافیک را انتخاب کنیم ؟

در خرید پترن هیدروگرافیک هیچ شکی نیست که کیفیت کاغذ و رنگ های پترن تایوانی بیشتر است همچنین در دو نوع عرض ۵۰ و ۷۰ عرضه می شود.

پترن های چینی فقط در یک نوع عرض یک متر عرضه میشوند و قیمت مناسب تری دارند.

مشتری با توجه به نیاز و خواسته خود میتواند یکی از این محصولات را انتخاب کند.