نماینده رسمی شرکت فلوکان ترکیه

گروه فنی و مهندسی فلوکان استار فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز نموده است و اولین تولید کننده ی دستگاه های آبکاری فانتاکروم درایران، تنها نماینده رسمی شرکت فلوکان ترکیه در واردات دستگاه های مخمل پاش و تولید کننده دستگاه هیدروگرافیک می باشد.فلوکان استار با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه آبکاری و فروش دستگاه های فانتاکروم، مخمل پاش و هیدروگرافیک آماده ارائه خدمت با بهترین کیفیت به شما عزیزان می باشد.

مواد اولیه مورد نیاز دستگاه فانتاکروم بر اساس فرمولاسیون ابداعی فلوکان استار با رنگ تولید شده توسط شرکت پترلاخ آلمان تولید می شود که خود تضمین کیفیت و اصالت مواد مصرفی میباشد. فلوکان استار، در کشور ترکیه نیز با نام تجاری flokcan فعالیت میکند و به سبب کیفیت بالای محصولات توانسته جایگاه مناسبی در کنار رقبای خارجی بدست آورد که شما عزیزان برای اعتبار سنجی میتوانید به سایت فلوکان ترکیه مراجعه بفرمایید.

متمایز بودن فلوکان استار

خدمات پس از فروش

گروه فنی مهندسی فلوکان استار  کلیه دستگاه های ارائه شد خود را علاوه بر گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز می باشند.

آموزش رایگان

مهندسین فلوکان استار، جهت همیاری بیشتر شما، پس از خرید دستگاه فانتاکروم تمامی افکت های آبکاری را به صورت رایگان به شما عزیزان آموزش می دهند.

خرید حضوری

فلوکان استار به مشتریان خود توصیه میکند که حتما خرید خود را به صورت حضوری و بعد از انجام مشاوره با فروشندگان و متخصصین انجام دهند.

Call Now Button
Translate »
در واتساپ با ما در ارتباط باشید