چسب مخمل پاش

در عرصه جامعه ایران به دلیل استقبال خوبی که از کارهای مخملی بر روی اجسام شده است. افراد پس از خرید دستگاه مخمل پاش به دنبال چسب ضدآب مخملی هستند تا بتوانند به کمک این چسب کیفیت و مقاومت جسم خود را در مقابل شرایط محیطی و رطوبت بالا ببرند.

در واقع انتخاب صحیح نوع چسب در صنعت مخمل پاشی اهمیت بسیار بالایی دارد. شرکت فلوکان استار با توجه به ۱۰ سابقه در زمینه تولید و تامین انواع دستگاه و چسب مخمل پاش بهترین گزینه و راهنمایی لازم را به شما عزیزان معرف می نماید. موارد کاربردی چسب مخمل پاش بر روی چوب، پارچه، شیشه، چرم، کفش، کاغذ، مبل، پلی اتیلن، پلی استایرن، سطوح گچی و بتنی، پارکت شده، کاشی کاری شده می باشد.

- چسب ها اصولا بر دو نوع مختلف گروه بندی می شوند:

  • چسب های پایه آب
  • چسب های پایه حلالی

چسب مخمل پاشی پایه آب:

چسب پایه آب پرمصرف ترین چسب برای کارهای با اجرای مخمل می باشد و نسبت به چسب پایه حلال کاربرد بیشتری دارد. این چسب به رنگ سفید شیری و غلظت بالا برای سطوحی مانند قطعات پلاستیکی، فلزات غیر صیقلی، شیشه، قطعات داخلی خودرو، چوب، سفال بدون لعاب، سطوح بتنی گچی یا سیمانی استفاده می شود. بهترین ابزار برای پاشش این نوع چسب مخمل پیستوله رنگ آمیزی و غلتک و قلمو می باشد که برای رقیق کردن این چسب مخمل پاشی باید به میزان ۵ درصد وزنی آب اضافه شود.

خواص و ویژگی های چسب:

  • مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل محیطی (رطوبت و آب)
  • انعطاف پذیری بالا بعد از خشک شدن
  • ایجاد فیلم شفاف و بی رنگ به تنهایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Translate »
در واتساپ با ما در ارتباط باشید