پودر مخمل ارزان قیمت :

اطلاعاتی درمورد پودر مخمل ارزان قیمت در این مقاله جای گرفته:

پودر مخمل ارزان قیمت و با کیفیت یکی از مهم ترین انتخاب های یک اپراتور مخمل پاشی است که به سادگی نمی توان از آن گذشت.ما در این مقاله کیفیت های مختلف پودر مخمل را بازگو می کنیم . اطلاعاتی تکمیلی از آن به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با اطلاعات کاملی انتخاب کنید چه پودری مناسب کار شما است.

فلوکان استار مرکز فروش مواد اولیه به صورت خرده و عمده فروشی با قیمت رقابتی آماده ارائه خدمات فروش می باشد. ۱۰۰ رنگ پودر ترک اورجینال به صورت کیلویی و عمده ، چسب درجه یک فلوکان استار. برای سطوح مختلف و تولید کننده پودر مخمل ایرانی با کیفیت آماده ارسال به سر تا سر جهان

پودر مخمل ارزان قیمت از چه جنسی است؟

این پودر از جنس های: نایلون، ویسکوز، آکرولیک، پلی آمید و انواع دیگر ساخته می شود. جنس پلی آمید بیشترین استفاده را به دلیل خود رنگ بودن و دوام و کیفیت مناسب به خود اختصاص می دهد. الیاف یا پودر رنگ هم از جهت رنگ و هم از جهت ابعاد دارای تنوع می باشند. استقامت مخمل روی جسم به چسب آن بستگی دارد .

پودر مخمل ارزان قیمت ایرانی:

این پودر از الیاف پنبه ای تولید می شود و تنها با اندازه ۰٫۵ میلیمتر عرضه می شود این پودر دارای تنوع رنگی زیادی است. این نوع پودر تنها تولید شرکت فلوکان استار است و در تلاشیم با حمایت شما سروران گرامی محصول با کیفیت تری عرضه بازار کنیم. هر چه اندازه پودر بلند تر شود کیفیت و نرمی لطافت آن بهتر می شود.

پودر مخمل ترکیه ای:

استفاده از پودر مخمل مناسب در اجرای پروژه های مخمل پاشی با دستگاه مخمل پاش بسیار مهم است.

فروش پودر ترک در وزن های ۱ کیلویی به بالا، با امکان انتخاب تنوع رنگی، آماده ارسال به تمام تقاط کشور است. ویژگی این پودر نرمی و لطافت آن است این پودر آنتی یو وی است و در مقابل تابش نور خورشید رنگ عوض نمی کند.

پودرهای مخملی ترک در سایزهای متنوعی تولید میشود که هر کدام ازاین پودرها در صنایع خاصی کاربرد دارد. پودرهای مخمل سایز ۱ میلیمتر پرمصرف ترین نوع پودر هستند و در اغلب صنایع از این پودر استفاده می شود .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
Translate »
در واتساپ با ما در ارتباط باشید