فروش پودر مخمل

فروش پودر مخمل

فروش پودر مخمل:

فروش پودر مخمل (PodrMakhmal) یکی از مهم ترین انتخاب های یک اپراتور مخمل پاشی است که به سادگی نمی توان از آن گذشت. ما در این مقاله کیفیت های مختلف پودر مخمل را بازگو می کنیم. اطلاعاتی تکمیلی از آن به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با اطلاعات کاملی انتخاب کنید چه پودری مناسب کار شما است. فلوکان استار مرکز فروش مواد اولیه به صورت خرده و عمده فروشی با قیمت رقابتی آماده ارائه خدمات فروش می باشد. برای سطوح مختلف و تولید کننده پودر مخمل ایرانی با کیفیت آماده ارسال به سر تا سر جهان.

پودر مخمل از چه جنسی است؟

این پودر از جنس های : نایلون، ویسکوز، آکرولیک، پلی آمید و انواع دیگر ساخته می شود. جنس پلی آمید بیشترین استفاده را به دلیل خود رنگ بودن و دوام و کیفیت مناسب به خود اختصاص می دهد.

الیاف یا پودر رنگ هم از جهت رنگ و هم از جهت ابعاد دارای تنوع می باشند . چاپ فلوک پاشش الیاف مویی شکل که درازای آنها در حدود ۱ میلیمتر هستند. به روی کار است بگونه ای که نتیجه کار شبیه پارچه مخملی می گردد. برخورد پودر به چسب روی کار باعث فروریختن و چسبیدن پودر در داخل چسب می شود.

استقامت مخمل روی جسم به چسب آن بستگی دارد.

پس از خشک شدن چسب، ظاهری مانند تکه ای از پارچه مخملی پیدا می کند .انتخاب چسب مناسب می تواند کمک زیادی در کیفیت کار داشته باشد. هدف این است که پودر مخمل به بهترین شکل داخل چسب وارد شده و تا زمان خشک شدن همان گونه باقی بماند . برای اینکه چاپ مخمل ثبات کافی داشته باشد لازم است ۱۰درصد از طول الیاف در لایه ی چسب فرو رود . گرما استقامت چسب را بهبود می بخشد.

از چسب های هواخشک برای زیرسازی مخمل می توان استفاده کرد این چسب ها دارای سرعت عمل بیشتری می باشند. از طرفی امکان چسب زدن روی تعداد زیادی کار به صورت همزمان فراهم نیست. چسب های حرارتی دارای دوام بیشتری می باشند ولی برای خشک شدن به خشکن نیازدارند.

چسب های مخمل مورد استفاده: پلی اورتان، آکرولیک، پی وی سی

پودر مخمل ایرانی:

این پودر از الیاف پنبه ای تولید می شود و تنها با اندازه ۰٫۵ میلیمتر عرضه می شود. این پودر دارای تنوع رنگی زیادی است. این نوع پودر تنها تولید شرکت فلوکان استار است و در تلاشیم با حمایت شما سروران گرامی محصول با کیفیت تری عرضه بازار کنیم. هر چه اندازه پودر بلند تر شود کیفیت و نرمی لطافت آن بهتر می شود.

پودر مخمل ترکیه ای:

استفاده از پودر مخمل مناسب در اجرای پروژه های مخمل پاشی با دستگاه مخمل پاش بسیار مهم است. فروش پودر ترک در وزن های ۱ کیلویی به بالا ، با امکان انتخاب تنوع رنگی ، آماده ارسال به تمام نقاط کشور است. ویژگی این پودر نرمی و لطافت آن است این پودر آنتی یو وی است و در مقابل تابش نور خورشید رنگ عوض نمی کند. پودرهای مخملی ترک در سایزهای متنوعی تولید می شود که هر کدام ازاین پودرها در صنایع خاصی کاربرد دارد. پودرهای مخمل سایز ۱ میلیمتر پرمصرف ترین نوع پودر هستند و در اغلب صنایع از این پودر استفاده می شود.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
×