آموزش هیدروگرافیک

آموزش هیدروگرافیک

چاپ روی آب بصورت غوطه وری:

دکورال مایع، واتر ترانسفر، هیدروگرافیک، چاپ روی آب، همه این اسامی برای هیدروگرافیک استفاده می شود. روش کار و آموزش اولیه فلوکان استار بصورت تئوری و عملی انجام می شود. اساتید و کارشناسان ما به صورت کاملا تخصصی آموزش هیدروگرافیک یا همان آموزش چاپ دکورال مایع را برای شما عزیزان ارائه می دهند. تجهیزات لازم برای این کار وان هیدروگرافیک یا همان دستگاه دکورال مایع است. فیلم یا پترن یا برچسب که نقش رنگ یا همان بیس اصلی چاپ شده روی فیلم خام ژلاتینی است. محلول فعال کننده یا همان اکتیواتور هیدروگرافیک کمپرسور باد پیستوله کیلر ضد خش کوتینگ رنگ ۵۴ اتومبیلی هاردنر تینر لوازم مورد نیاز یک استاد کار هیدروکار است.

دمای آب بین ۲۸ الی ۳۲ درجه باید گرم باشد چون یک سمت فیلم هیدروگرافیک حالت ژلاتینی دارد و باید با آب ولرم حل شود. طرح را از سمت ژلاتینی روی آب انداخته و حدودا یک دقیقه زمان برای حل شدن سمت نشاسته ای فیلم نیاز دارید. پس از آن محلول اکتیواتور را روی آن اسپری کنید. به محض اسپری کردن اکتیواتور فیلم کاملا حل شده و آماده چسبیدن به جسم می شود.

قطعه را به صورت ۹۰ درجه وارد طرح کرده و عملیات چاپ را به طور کامل اجرا کنید. پس از تکمیل ۲ ساعت زمان برای خشک شدن سطح ژلاتینی نیاز دارد قطعه. سپس با کیلر سطح را مقاوم سازید.

تاریخچه هیدروگرافیک:

hydrographics : زمان ثبت اختراع هیدروگرافیک به تاریخ ۲۶ ژوئیه ۱۹۸۲ در ایالات متحده باز می گردد . در ابتدای امر چاپ هیدروگرافیک برای رنگ آمیزی تجهیزات استتار نظامی کاربرد داشته است و تا یک دهه گذشته کمتر کسی به این نوع پوشش شناخت داشته است .

هیدروگرافیک چیست ؟ هیدروگرافیک یا چاپ هیدروگرافی فرآیند پیچیده ای ندارد و دستگاه هیدروگرافیک از یک وان تشکیل می گردد که قابلیت چرخش آب را داشته باشد. این دستگاه با نام های وان هیدروگرافیک،‌ دستگاه هیدروگرافیک، حوضچه هیدروگرافیک، کربو هیدرات،‌ واتر ترانسفر، چاپ آبی،‌ چاپ غوطه وری، چاپ انتقال آب ، تصویر برداری انتقال آب و فرو بردن آبی شناخته شده است .

2 ديدگاه

  • سلام خسته نباشید ، در تبریز هم شعبه دارین واسه اموزش

    • سلام ممنون نه متاسفانه!ولی ارسال به تمام ایران در کمترین زمان داریم؛

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
×